مدافعان مجازی

***باید در همه زمینه ها مدافع اسلام و انقلاب بود***

مدافعان مجازی

***باید در همه زمینه ها مدافع اسلام و انقلاب بود***

مدافعان مجازی

درگاهی تحلیلی از اخبار روز که هدف از تاسیس آن افزایش بصیرت و ایجاد بینش صحیح نسبت به وقایع سیاسی و بین الملل با توجه به بینش و خط مشی امام خامنه ای می باشد.
هدف اصلی اینجانب ایجاد باور در شعار امام خمینی(ره)می باشد که فرمودند:پشتیبان ولات فقیه باشید تا به مملکتتان آسیبی نرسد.

بایگانی
طبقه بندی موضوعی

شهاب الدین بی مقدار

نماینده اصلاح‌طلب تبریز گفت: نقض‌ عهدهای آمریکا در اجرای برجام تجربه بزرگی برای ماست که می‌گوید هیچ‌وقت نباید به وعده‌ها و تعهداتی که آمریکا می‌دهد، اعتماد کنیم.

شهاب‌ بی‌‌‌مقدار نماینده اصلاح‌طلب مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به هشدار‌های روز گذشته مقام معظم رهبری نسبت به نقض‌عهد آمریکایی‌ها در اجرای برجام گفت: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند، آمریکایی‌ها به برخی تعهدات خود در قبال ملت ایران پایبند نبوده و این عدم پایبندی موجب نارضایتی ملت ایران شده و این مهم بر کسی پوشیده نیست.

وی با بیان اینکه باید ایران در اجرای برجام تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا این توافق بین‌المللی جلو برود، تاکید کرد: متاسفانه بعد از گذشت چند ماه از اجرای برجام باید بپذیریم که دولت آمریکا نسبت به تعهداتی که در برجام داده، پایبند نبوده که عدم لغو برخی از تحریم‌های ایران بخشی از این نقض‌ عهدهاست.

بی‌مقدار گفت: آمریکایی‌ها از طرفی می‌گویند پایبند برجام هستند و از طرف دیگر اجازه فعالیت اقتصادی به بانک‌های خارجی با ایران را نمی‌دهند؛ این رفتار نشانگر عملکرد دوگانه آمریکا در امور بین‌الملل است.

این نماینده اصلاح‌طلب در پایان گفت: نقض‌ عهدهای آمریکا در اجرای برجام، تجربه بزرگی برای ماست که این تجربه می‌گوید هیچ‌وقت نباید به وعده‌ها و تعهداتی که آمریکایی‌ها می‌دهند، اعتماد کنیم.

  • ali mousavi